regio logo


CONTACT:                       Maus Gatsonidesweg 4
2031 AG Haarlem
Tel.: 023 - 540 31 26

Email: bureau@scoutinghaarlem.nl

Geslaagde kamp & expeditietraining

In het weekend van 10 t/m 12 mei was het weer tijd voor de jaarlijkse kamptraining 11+. Deze keer vond de training plaats in ons nieuwe regiogebouw op Schoteroog. Dit beviel zo goed, dat we nu al kunnen vertellen dat dit ook de locatie voor de training in 2020 zal zijn.

 

Nu krijgen wij regelmatig de vraag, wat leer je nou met zo’n kamptraining? We hebben daarom twee deelnemers uit de regio gevraagd een review te schrijven. Lees hieronder hoe Steef & Stijn het weekend beleefd hebben.

"De kamptraining was een ontzettend leuk en leerzaam weekend! Om eerlijk te zijn, ging ik er een beetje skeptisch in. Ik had immers al twee kampen gedraaid, en ik dacht niet dat ik als waterscouts leiding veel zou kunnen leren van landscouts. Echter, mijn ongelijk is snel bewezen. Met leiding van andere groepen ideeën uitwisselen over programma's, kamp en algehele groepsorganisatie, was heel erg waardevol. De trainers waren ook ontzettend enthousiast en stonden open voor alle vragen. Ik heb veel geleerd en vooral veel lol gehad."
Steef scoutsleiding bij de BIM-Bakenessergroep Haarlem.

“De kamptraining was een erg nuttige training. De training heeft voor iedereen (veel of weinig ervaring) wat interessants. Voor mij waren vooral de workshops omgaan met kinderen en verzekeringen erg interessant. Verder was het uitwisselen van ervaringen met andere groepen heel leerzaam. Door de enthausiaste inzet van de aanwezige coaches kan ik zeggen dat ondanks dat ik al wat ervaring heb, het een leerzaam weekend was.”
Stijn hopman verkenners bij Scouting Stella Maris - St. Willibrordus Zandvoort.

image2

image1

schoteroog

scoutshop screenprint

trainingen

activiteiten

fotoalbum

Laatste nieuws

Geslaagde kamp & expeditietraining

In het weekend van 10 t/m 12 mei was het weer tijd voor de jaarlijkse kamptraining 11+. Deze keer vond de training plaats in ons nieuwe regiogebouw op Schoteroog. Dit beviel zo goed, dat we nu al kunnen vertellen dat dit ook de locatie voor de training in 2020 zal zijn. Lees meer...

Regiogebouw 6 april feestelijk geopend !!!

Na jaren van voorbereiding en maanden van hard werken door meer dan vijftig vrijwillig medewerkers, is op zaterdag 6 april 2019 het nieuwe gebouw van Scouting Regio Haarlem officiëel geopend. Lees meer...

Vacature Admiraliteit

Gezocht:
Voorzitter admiraliteit binnen de regio Haarlem.
Ben je geïnteresseerd in deze vacature (vrijwilliger) dan kun je je opgeven bij Freek (Vankesselfreek@gmail.com) Lees meer...