Uitslagen Rsw Haarlem

Elk jaar strijden de groepen uit de regio voor deze felbegeerde trofee. Deze trofee wordt toebedeeld aan de beste ploeg op de RSW en is automatisch (samen met de nummer 2) een ticket voor de LSW. De RSW (vroeger de DSW) wordt al sinds 1926 georganiseerd. De RSW trofee mag je houden na 3x achter elkaar winnen of 5x in totaal. Daarna wordt van deze ploeg verwacht dat zij een nieuwe vervaardigen, waarmee de RSW trofee een ander uiterlijk krijgt.

Je kan naast de RSW Haarlem trofee ook een aanmoedingsprijs en een themaprijs winnen.

RSW 2018: Collision Course

Plaats. Punten Groep Ploegnaam
1 1557 Scouting Brigitta Wolven
2 1426 Camerons Duinzwervers Valken (Themaprijs)
3 1359 Scouting Brigitta Vossen
4 1315 Graaf Bernadotte GB USIT
5 1259 Kameleon Kinheim KK1
6 1234 Stella Maris – St. Willibrordus De rollende moluculaire Stephen Hawking Theorie Enthousiastelingen Personeelsvereniging Zandvoort aan Zee
7 1227 Scouting Rijnland Yin Yang
8 1148 Kameleon Kinheim KK6
9 1113 Graaf Bernadotte G2-B2
10 1042 Bos en Duin Plutos
11 1041 Bos en Duin De Robots (Aanmoedigingsprijs)
12 1008 The Buffalo's Buffalo's
13 1002 De Vliegende Pijl Chopper
14 913 Menno Simonsz Menno Simonsz 1
15 896 De Vliegende Pijl BB-8
16 833 Menno Simonsz Menno Simonsz 2
17 801 WABO The Rebel Girls
18 688 Scouting Elswout Elswout

RSW 2017: We need Superheroes
Note: Volgorde is gecorrigeerd
Liefdevolle herinnering aan Joyce

Plaats. Punten Groep Ploegnaam
1 1567 Camerons Duinzwervers Haviken
2 1381 Scouting Brigitta Haaien
3 1246.25 Stella Maris – St. Willibrordus DedSec Zandvoort
4 1245.75 Graaf Bernadotte Spechten
5 1189 Vliegende Pijl Cat Mineur
6 1173 Kameleon Kinheim Helden op Sokken
7 1148 Elswout The E-Team
8 1135 Scouting Brigitta Cobra's
9 1129 Bos en Duin Mega Mindy's
10 1004 Scouting Rijnland De Rode Lantaarns
11 992 Vliegende Pijl Batman
12 968 Elswout The Marv-Els
13 941 Kameleon Kinheim Minions
14 914 WABO WABO
15 897 Scouting Bos en Duin WC-Ontstopperman
16 879 Menno Simonsz Menno Simonsz
17 671 Scouting The Buffalo's Buffalo's

RSW 2016: Pino Campo Giornale

Plaats. Punten Groep Ploegnaam
1 1493 Scouting Brigitta 2 Leeuwen
2 1288 Stella Maris – Sint Willibrordus Los Pollos Hermanos
3 1246 Camerons – Duinzwervers Valken
4 1232 Graaf Bernadotte Famiglia di Gufi
5 1221 Vliegende Pijl Valken
6 1090 Bos en Duin Wolven
7 1072 Scouting Brigitta 1 Valken
8 1035 Elswout 1 Arenden
9 957 Kameleon Kinheim 1 Al Capone's
10 933 Menno Simonsz Menno Simonsz
11 872 Elswout 2 Cobra's
12 840 W.A.B.O Wabo
13 722 Kameleon Kinheim 2 Snoep Doggs

RSW 2015: Expeditie Ghana

Plaats. Punten Scoutinggroep Ploegnaam
1 1230 Scouting Brigitta 1 Vossen
2 1195 Scouting Brigitta 2 Valken
3 1184 Bos en Duin 1 Wolven
4 1171 Bos en Duin 2 Tijgers
5 1128 WABO Anti-Ebola Girls
6 1107 The Buffalo's The Buffalo's
7 1057 Cameron Duinzwervers Zwaluwen
8 1027 Graaf Bernadotte GB
9 1025 Kameleon Kinheim 1 Stokstaartjes
10 964 Kameleon Kinheim 2 Gorillas
11 882 Stella Maris – St. Willibrordus The Voodoopeople
12 799 Elswout 2 (rode lantaarn) Awuah Asante
13 747 Elswout 1 The Ashanti Tribe
14 638 Vliegende pijl 1 Buffels
15 623 Menno Simonsz MS
16 561 Vliegende pijl 2 Valken

RSW 2014: Pirate of the year

Plaats. Punten Scoutinggroep Ploegnaam
1 1334 Scouting Brigitta 1 Leeuwen
2 1326 Camerons – Duinzwervers Spechten
3 1256 Vliegende pijl 2 Koekoeks
4 1255 St. Maris – St. Willibrordus Ducttape Pirates
5 1207 Scouting Brigitta 2 Haaien
6 1190 Kameleon Kinheim 2 Mongoes
7 1148 WABO De 7 Hoefijzers
8 997 Graaf Bernadotte Futen
9 966 Bos & Duin De Wolven
10 808 Kameleon Kinheim 1 Leeuwen
11 800 Vliegende Pijl 1 Valken
12 793 The Buffalo's The Buffalo Pirates
13 BM (739) St. Maris – St. Willibrordus De Vogelvrije

RSW 2013: Expeditie Prehistorie

Plaats. Punten Scoutinggroep Ploegnaam
1 1255 Bos & Duin 2 Wolven
2 1125 Camerons – Duinzwervers Zwaluwen
3 1094 Brigitta 2 Valken
4 1065 St. Maris – St. Willibrordus The Williestones
5 1040 Bos & Duin 1 Vossen
6 1003 Brigitta 1 Wolven
7 979 Vliegende Pijl 2 Papegaaiduikers
8 965 Wabo Takkuhh wijfen
9 965 Graaf Bernadotte Futen
10 904 Kameleon Kinheim 2 Mongoes
11 820 Vliegende Pijl 1 Ratelslangen
12 765 Kameleon Kinheim 1 Piranha’s
13 692 St. Maris – St. Willibrordus Stella Maris
14 689 Menno Simonz Menno Simonsz
15 583 Buffalo’s De Buffels

RSW 2012: Game over
Valken – Camerons Duinzwervers
Leeuwen – Kameleon Kinheim
Vossen – Bos & Duin
Prestige mode – Stella Maris Sint Willibrordus
Otters – Kameleon Kinheim
Wolven – Bos & Duin
Mario Powerup – Stella Maris Sint Willibrordus
VP1 – Vliegende Pijl
De Menno’s – Menno Simonsz
Leeuwen – Scouting Brigitta
The power-ups – Wabo
Uilen – Graaf Bernadotte
Haaien – Scouting Brigitta
VP2 – Vliegende Pijl
Radboud Beren – St. Radboud
Zandvoortse Mario girls – Stella Maris Sint Willibrordus
Buffels – Buffalo’s

RSW 2011: Weerwolven van Wakkerdam
Zwaluwen – Camerons Duinzwervers
Wolven – Bos en Duin
Jagersgilde Das Silbern Kugel – Stella Maris – St. Willibrordus
Tijgers – Kameleon Kinheim
Kiwi’s – Kameleon Kinheim
Haaien – Scouting Brigitta
Futen – Graaf Bernadotte
Valken – Scouting Brigitta
VP 1 – Vliegende Pijl
VP 2 – Vliegende Pijl
WABO 2 – WABO
Menno Simonsz – Menno Simonsz
WABO 1 – WABO

BM: De onschuldige Stella’s – Stella Maris – St. Willibrordus

RSW 2010: Feest
Brigitta – Herten
Graaf Bernadotte – Spechten
Brigitta – Leeuwen
Stella Maris – St. Willibrordus – Party Boyz
Wabo – The dancing fireflies
Menno Simonsz
Camerons-Duinzwervers – Spechten
Bos en Duin – Wolven
Kameleon Kinheim – Tijgers
Vliegende pijl – VP1
Elswout – Cobra’s
Wabo – Big smiles
Kameleon Kinheim – Ratelslangen
Stella Maris – St. Willibrordus – The Beat Boys
Elswout – Vleermuizen

RSW 2009: Fata Morgana
Camerons-Duinzwervers
Kameleon Kinheim 2
Graaf Bernadotte
Brigitta – Herten
Kameleon Kinheim 1
St. Willibrordus
Brigitta – Cobra’s
Stella Maris
Wabo – Oase girls
Bos en Duin 2
Wabo – The seven girls of mystery
Vliegende Pijl 2
Menno Simonsz
Elswout
Vliegende Pijl 1
Bim Bakenesser 2

RSW 2008: Groeten uit de Rimboe
Graaf Bernadotte
Brigitta – Haaien
Vliegende Pijl – Panters
Bos en Duin – Tijgers
Camerons-Duinzwervers – Spechten
Brigitta – Cobra’s
Wabo – de takkawakka’s
Elswout
Stella Maris – St. Willibrordus – Kluifje en de vijf Zombies
Vliegende Pijl
Kameleon Kinheim 2
Wabo – The Rimboe Girls
Bim Bakenesser 2
Tjarda – Hakuna matata
Marco Polo
Stella Maris – St. Willibrordus – The Walibi girls
Bos en Duin – Vossen
Menno Simonsz
Kameleon Kinheim 1
Bim Bakenesser 1
Tjarda – Flintstones

RSW 2007: King Arthur
Camerons-Duinzwervers – Spechten
Brigitta – Leeuwen
Brigitta – Haaien
Wabo – De rode ruwe ridderinnen
Elswout – Lancelot Hooligans
Bos en Duin – Vleermuizen
Graaf Bernadotte
Kameleon Kinheim 1
Kameleon Kinheim 2
Bos en Duin Wolven
Bim Bakenesser – Netteboeters
Stella Maris – St. Willibrordus – The knights who say ‘NI”
Menno Simonsz – Harlem knights
Marco Polo – De ridders zonder tafel
Vliegende Pijl
Bim Bakenesser – Bevers

RSW 2006: Spy Academy
Camerons-Duinzwervers – Spechten
Graaf Bernadotte – GB1
Brigitta – Wolven
Wabo – Charlie’s Angels
Wabo – The White Guns
Bos en Duin – Vleermuizen
Kameleon Kinheim – KK1
Brigitta – Cobra’s
Bim Bakenesser – Scheepstimmerlieden
Bim Bakenesser – Bevers
Elswout – Wolven
Kameleon Kinheim – KK2
Stella Maris – St. Willibrordus – De Mislukte Gadgets
Stella Maris – St. Willibrordus – Stella Maris
Bos en Duin – Vossen
Vliegende Pijl – VP
Nannie van der Wiele – Makrelen
Menno Simonsz – MS
Nannie van der Wiele – Stekelbaarsjes

RSW 2005: De VOC
Camerons-Duinzwervers – Valken
Wabo – Kapitein Koekers
Brigitta – Cobra’s
Vliegende Pijl – Vliegende Pijl 1
Wabo – Blub Blubjes
Menno Simonsz – De Kippen
Kameleon Kinheid – Zwaluwen
Pieter Maritz – Pietertjes
???? – Reigers
Graaf Bernadotte – GB 1
Elswout – Elswout 1
Bim Bakenesser – Nettenboeters
Sint Willibrordus – Kanonniers
Bos en Duin – Wolven
Bos en Duin – Vossen
Brigitta – Alligators
Stella Maris – Stella Maris
Buffalo’s – Buffels
Elswout – Elswout 2
Nannie van der Wiele – Stekelbaarsjes
Vliegende Pijl – Vliegende Pijl 2
Bim Bakenesser – Verkenner team 2005

RSW 2004: Dr. Who
Wabo – Smileys
Brigitta – Haaien
Camerons-Duinzwervers – Spechten
Graaf Bernadotte
Menno Simonsz
Elswout – Wolven
Stella Maris
Bim Bakenesser – Bootwerkers
Kamelon Kinheim
Brigitta – De Whoepies
Sint Willibrordus
Vliegende Pijl – Valken
Bim Bakenesser – Otters
Watervolven
Radboud – Leeuwen
Vliegende Pijl – Ratelslangen
Bos en Duin – Wolven
Bos en Duin – Tijgers
Radboud – Panters
The Buffalo’s – Buffels
Pieter Maritz – De Koegroep
Elswout – Arenden

RSW 2003: Zuid Afrika
Camerons-Duinzwervers
Graaf Bernadotte
Wabo – Papegaaien
Kameleon Kinheim
Wabo – IJspegeltjes
Elswout
Pieter Maritz
Vliegende Pijl
Waterwolven
Waterwolven 1
Willibrordus
Brigitta – Jongens
Stella Maris
Wabo – Flamingo’s
Menno Simonsz 1
Menno Simonsz 2
Bos en Duin?
Buffalo’s

RSW 2002: Lets go latin:
1. Camerons-Duinzwervers
2. —
3. —
4. Stella Maris – St. Willibrordus

RSW 2001: Asterix & Obelix:
1. Elswout
2. Camerons-Duinzwervers
3. Stella Maris – St. Willibrordus
4. —

RSW 2000: Route 66
Camerons-Duinzwervers
Elswout
Prinses Irene Groep
Wabo – Spookrijders
Bim Bakenesser
Wabo – Dalton Sisters
Rijnland – Junkie Brigade
Rijnland – Road Runners
Vliegende Pijl – Vliegende Pijl 1
Bos en Duin
Stella Maris
???? – Waterwolven
Menno Simonsz
Buffalo’s – Buffalo’s 1
Kameleon Kinheim
Buffalo’s – Buffalo’s 2
Sint Willibrordus
Sint Paschalis Baylon – Sint Paschalis Baylon 2
Sint Paschalis Baylon – Sint Paschalis Baylon 1

RSW 1999: Star Wars
Camerons-Duinzwervers
Wabo – Ijspegels
Prinses Irene Groep
Elswout – Alligators
Bos en Duin – Vleermuizen
Wabo – Waterhappers
Rijnland – Rijnland 2
Prinses Irene Groep – Sperwers
Vliegende Pijl – The VP Force
Pieter Maritz – Princes Leia’s Sky Force
Brigitta – C3PO’s
Stella Maris – Cassopeia

Bim Bakenesser – Nettenboeters
Buffalo’s – Buffels
Kameleon Kinheim – Space Nerds
Sint Willibrordus – Gold Squadron
Wabo – Valk
Kameleon Kinheim – Space Invaders
Rijnland – Rijnland 1
Brigitta – R2D2’s
Bim Bakenesser – Orca’s
Nannie van der Wiele – Forellen
Pieter Maritz – Galaxy Troopers
Pieter Hasselaar Bernadette
Sint Paschalis Baylon
Nannie van der Wiele – Stekelbaarsjes

RSW 1998: Heksen en Trollen
1. Camerons-Duinzwervers

RSW 1997:
1. Bim Bakenesser + Kameleon Kinheim

 

RSW 1996:
1. St. Paschalis

2. ..

3. The Bufallos

RSW 1995: van toen naar straks
1. Camerons-Duinzwervers

2. The Buffalos

RSW 1994:
1. Bos en Duin

RSW 1993:
1. Bos en Duin

RSW 1992:
1. Camerons-Duinzwervers

RSW 1991:
1. Kameleon Kinheim

RSW 1990:
1. Camerons-Duinzwervers

RSW 1989:
1. Bim Bakenesser

RSW 1988:
1. Bim Bakenesse

RSW 1987:
1. Bim Bakenesse

RSW 1986:
1. Bim Bakenesse

RSW 1985:
1. Camerons-Duinzwervers

RSW 1984:
1. Camerons-Duinzwervers

RSW 1983:
1. Kameleon

RSW 1982:
1. Bim Bakenesse

RSW 1981:
1. Camerons-Duinzwervers

RSW 1980:
1. Camerons-Duinzwervers

RSW 1979:
1. Bim Bakenesser / Camerons-Duinzwervers (volgens de papieren uitslag was het gelijk, maar op het schild staat alleen de Bim)

RSW 1978:
1. Camerons-Duinzwervers>

RSW 1977:
1. Camerons-Duinzwervers

RSW 1976:
1. Elswout

RSW 1975:
1. Santpoortsegroep

In deze periode vanaf 1969 tot 1974 werd het met twee andere regio’s gehouden

RSW 1972:
1. Keizer Karel

RSW 1973:
1. ?

RSW 1972:
1. ?

RSW 1971:
1. ?

RSW 1970:
1. ?

RSW 1969:
1. Keizer Karel

RSW 1968:
1. Camerons-Duinzwervers

RSW 1968:
1. Camerons-Duinzwervers

RSW 1968:
1. Camerons-Duinzwervers

RSW 1967:
1. Vliegende Pijl

RSW 1966:
1. Menno Simonsz

RSW 1965:
1. Vliegende Pijl

RSW 1964:
1. Camerons

RSW 1963:
1. Camerons

RSW 1962:
1. Duinzwervers

RSW 1961:
1. Duinzwervers

RSW 1960:
1. Duinzwervers

RSW 1959:
1. Duinzwervers

RSW 1958:
1. Camerons

RSW 1957:
1. Kennemers IJmuiden

RSW 1956:
1. Groep 3 Haarlem Brederode

RSW 1955:
1. Groep 3 Haarlem Brederode

RSW 1954:
1. Spaarnegeuzen

RSW 1953:
1. Duinzwervers

RSW 1952:
1. Santpoortsegroep

RSW 1951:
1. Camerons-Duinzwervers

RSW 1950:
1. Spaarnegeuzen

RSW 1949:
1. Santpoortsegroep

RSW 1948:
1. Santpoortsegroep

RSW 1947:
1. Santpoortsegroep

RSW 1946:
1. Santpoortsegroep

RSW 1941 t/m 1945:
Niet gehouden

RSW 1940:
1. Elswout

RSW 1939:
1. Groep 8

RSW 1938:
1. Kennemers IJmuiden

RSW 1937:
1. De Vliegende Pijl

RSW 1936:
1. De Vliegende Pijl

RSW 1935:
1. De Zwarte Pijl

RSW 1934:
1. De Zwarte Pijl

RSW 1933:
1. Troep 2 Haarlem

RSW 1932:
1. De Zwarte Pijl

RSW 1931:
1. Troep 2 IJmuiden

RSW 1930:
1. ?

RSW 1929:
1. De Grijze Driehoek/Camerons

RSW 1928:
1. Troep 2 Haarlem + De Tank

RSW 1927:
1. De Grijze Driehoek/Camerons

RSW 1926:
1. De Grijze Driehoek/Camerons

Met dank aan Marcel en Melchior!